Wybierz język:

Produkty

Wysoka jakość produktów oferowanych przez firmę Zomit daje pewność i gwarancję na zakup bezpiecznego, solidnego i profesjonalnego towaru. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oferujemy również fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Nasz asortyment składa się, między innymi, z armatury przemysłowej, elementów złącznych, konstrukcji stalowych oraz szerokiego wyboru obejm, uchwytów i cybantów. Zajmujemy się produkcją podzespołów, urządzeń na zamówienie, czy podkładek do osiowania maszyn.

Obejmy/Uchwyty/
Punkty stałe/Cybanty
Jako producent obejm i cybantów jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa produkt na zamówienie o niestandardowych wymiarach i kształcie. Cybanty to produkty głównie stosowane przy mocowaniu różnego rodzaju masztów antenowych. Charakteryzują się szybkością montażu i demontażu. Obejmy rurowe to produkty, które najczęściej stosuje się do przymocowania rur lub rynien. Nasze produkty wykonywane są z najlepszych materiałów. Charakteryzują się wysoka jakością oraz trwałością.
Elementy złączneW ofercie naszej firmy oprócz cybantów, obejm i uchwytów znajdą Państwo również elementy złączne. Podobnie jak inne nasze produkty, np.: konstrukcje stalowe wykonywane są z dużą precyzją, tak aby były trwałe i wysokiej jakości. Wykonujemy m.in. śruby, wkręty, nakrętki, pręty gwintowane, podkładki i wiele innych. Dla nas liczy się zadowolenie klienta z zakupionego u nas asortymentu. Produkcja podzespołówFirma Zomit specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju podzespołów z najróżniejszych gatunków stali oraz tworzyw sztucznych. Nasza oferta skierowana jest do różnego rodzaju gałęzi przemysłu, np.: budownictwo, motoryzacja i wielu innych. Produkcja podzespołów odbywa się zgodnie z dostarczoną przez klienta dokumentacją techniczną. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, nie zależnie od kształtu i wymiarów. Zajmuje się również regeneracją urządzeń. Armatura przemysłowa

Nasza firma oferuje swoim klientom także bogaty zakres produktów z gałęzi armatury przemysłowej, którą wykonujemy przy użyciu stali A4. Cały oferowany przez naszą firmę asortyment produktów, począwszy od obejm rurowych, uchwytów, cybantów, poprzez elementy stalowe, a skończywszy na dużych i małych konstrukcjach stalowy charakteryzuje się wysoką jakością i jest wykonany z najlepszych dostępnych materiałów.

Kotwy staloweOferujemy Państwu również szeroki wybór kotew stalowych wykorzystywanych w budownictwie drogowo-mostowym oraz kubaturowym. Nasze produkty to przede wszystkim trwałość i wysoka jakość wykonania. Kotwy stalowe wykonujemy z prętów żebrowanych. Posiadamy szeroki wybór produktów. Wykonujemy również dowolne kształty i wymiary kotew stalowych na zamówienie. Konstrukcje staloweZomit to firma Pruszcza Gdańskiego wykonująca dowolne konstrukcje stalowe, nie zależnie od kształtów oraz wymiarów. Dzięki naszemu nowoczesnemu zapleczu maszynowemu wykonamy każdy projekt jaki zleci nam klient. Budowane przez nas konstrukcje, hale spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Cechuje je wytrzymałość, solidność oraz wysoka jakość. Do każdego nowego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zajmujemy się nie tylko produkcją konstrukcji stalowych, ale również ich montażem. Szlifierka do rakli
Urządzenia na zamówienia
Jako producent różnego rodzaju elementów stalowych, w tym: obejm rurowych, cybantów oraz większych konstrukcji stalowych, jesteśmy również producentem szlifierki do rakli. Została ona wykonana przy wykorzystaniu elektrycznego silnika trójfazowego w układzie pracy nawrotnej oraz programowalnego sterownika firmy Siemens, który zapewnia po ustaleniu ilości cykli szlifierskich wykonanie zadanego programu i zaparkowania suportu w pozycji wyjściowej.
Podkładki do osiowania maszynFirma Zomit wykonuje również różnego rodzaju podkładki regulacyjne do maszyn ze stali kwasoodpornej. Dzięki naszym podkładkom, będą mogli Państwo precyzyjnie ustawić swoją maszynę. Mają one szerokie zastosowanie np.: w przemyśle energetycznym, węglowym oraz chemicznym. Służą do precyzyjnego osiowania metodą laserową urządzeń wirujących. Są łatwe w użyciu, posiadają dużą dokładność.